SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Stres vyhovuje nemoci a ničí zdraví


Reklama
Každý člověk zná účinek televizní reklamy, kdy se během jednoho filmu dozvíte, jak propagovaný prostředek dobře účinkuje na vaše zdraví, a to i navzdory(!) platné legislativě, která praví, že propagované látce nesmí být přisuzovány léčivé ani preventivní účinky ani naznačováno, že by mohly mít…

Legislativa
A lidé taková léčiva chtějí užívat. Dostávám do poradny stovky dotazů, jak mohou ovlivnit svůj zdravotní stav pomocí přírodní léčby, anebo vyhledávají naše články, avšak zde mohou dostat jen obecnou informaci, protože podle nové legislativy nelze do článků přidávat
- odkazy na produkty a
- názvy produktů doplňků stravy. Stejně tak u článků
- nemohou být zobrazovány reklamy na produkty související s obsahem článku.


Ano, takto je to zkomplikováno a určitě jsem nepředpokládal, že nastane takovéto omezení a okleštění.

Po třiceti letech demokracie?
Na jedné straně jsme masírování televizní reklamou na léčiva, která otevřeně hlásá jejich léčivost, a na druhé straně nesmíme napsat do článku, že ta či ona bylinná přísada má příznivý vliv na zdraví.

Hledání
Čtenář si tedy musí sám hledat cestu, jak si má pomoci, a buď přejde na e-shop www.symbinatur.com a zde si příslušný produkt najde, nebo může svůj dotaz napsat do poradny.

Vedení
Naštěstí filozofie SYMBIVITY = rovnováhy života není přímo závislá na předpisu či prodeji jakýchkoli léčiv, nýbrž je v popředí
- podrobný rozbor situace tazatele s cílem vysvětlit podstatu jeho nemoci,
- pochopení mechanizmu nemoci, nalezení příčinných faktorů a
- vede tazatele k celkově změně života a myšlení. Protože pokud má nějaký zdravotní problém, a hlavně se to týká chronických nemocí, pak je jasné, že jeho život byl a je konfrontován s působením určitých stresových faktorů, které vyhovují nemoci a ničí zdraví. A dokud tyto patologické faktory nebudou odhaleny a odstraněny, nelze očekávat uspokojivý léčebný efekt.

Řešení
Nelze se spoléhat na to, že situaci vyřeší vychvalovaný lék v TV-reklamě, nebo bylinka doporučená v herbáři. Je také jasné, že výše naznačené loby pro klasickou medicínu a byznys s tím spojený nepřinese nemocnému člověku vylepšení podstaty jeho zdravotního stavu. Jakýkoli lék může jen reagovat na následek, může jej ztlumit, zmírnit, dočasně odstranit… Podstata však běží dále.

SYMBIVITA doporučuje „zasedání rodinné rady“, neboť uznává, že nemoc jedince se týká celé rodiny. Její členové mají provést revizi priorit, vyhodnotit nároky a potřeby a hledat společné řešení, navzájem se o sebe opřít. Rodina, která se skládá z muže, ženy a dětí, je základem. K tomu dobrá duchovní rovina, jasný program pro život.

Prostě „symbivita“ = rovnováha života.


MUDr. P. Šácha


Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024