SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

PANDEMIE KORONAVIRU NEBO PANDEMIE OBEZITY?


Zákaz volného pohybu zcela změnil naše životy, nejen ty profesionální, ale i ty sportovní. V mnoha zemích byla zavedena preventivní opatření, což vážně omezilo množství dostupných možností cvičení. Nemohli jsme kromě cesty do lesa nebo parku využívat ke sportu zařízení jako jsou fitness centra, posilovny, nebo bazény.

Před pandemií koronaviru jsme byli dobře organizovaní a měli jsme pevný denní rozvrh s volným časem pro fyzickou aktivitu. Pandemie však mnoho věcí změnila. Pohybujeme se méně, trávíme více času před televizními obrazovkami, počítači a chytrými telefony a z nudy se častěji dostáváme k lednici. Následky? Několik kilo a centimetrů kolem pasu navíc! Epidemiologové varují - brzy budeme bojovat nejen s hospodářskou krizí, ale také s vlnou obezity u dětí a dospělých. Obezita je onemocnění, proti kterému je potřeba zakročit, stejně jako proti chřipce nebo vysokému krevnímu tlaku. Obézní lidé jsou náchylnější k infekci koronaviry, jsou častěji hospitalizováni a mají větší problémy se zotavením.

Prevence nadváhy a obezity by měla být založena především na důslednosti a komplexních, účinných opatřeních. Osvědčené metody jsou: důkladná změna stravovacích návyků a fyzické aktivity, které se společně promění v redukci hmotnosti. Co dělat, když se nedokážeme vyrovnat s oběma? Spolehněte se na doplňky stravy!

Společnost STARLIFE doporučuje užívání doplňků stravy všem osobám s nadváhou jako běžnou součást jídelníčku a aktivity různorodé tělesné aktivity.

První krok:
Na začátku hubnutí zařaďte do svého jídelníčku produkty, které sníží chuť na sladkosti a umožní tělu zvyknout si na menší porce jídla. Jsou to takové, které obsahují chrom, garcinii, chitosan či syrovátkový protein s vitaminy a minerály.

Druhý krok:
Zvyšte svůj metabolismus pomocí termogenních látek (spalovačů tuků), zejména pokud byla vaše aktivita dosud minimální, nebo žádná. Díky termogenezi získáte účinek podobný fyzickému cvičení.

Třetí krok:
Zvyšte svou aktivitu. Přizpůsobte druh pohybu vlastním možnostem a postupně zvyšujte intenzitu cvičení. Užívejte proteinové doplňky ke zvýšení vytrvalosti při cvičení.

Zdroj:
mgr Grażyna Cieślik
Členka Odborného týmu STARLIFE

Článek je vzhledem omezující legislativě ze strany EU upraven. Čtenář musí sám hledat cestu, jak si má pomoci, a buď přejde na e-shop www.symbinatur.com a zde si příslušný produkt s žádanou ingrediencí najde, nebo může svůj dotaz napsat do poradny.


MUDr. P. ŠáchaDoporučujeme

  Arginin a Karnitin 100ks

  Potravní doplněk. Nutraceutikum. Popis: Arginin je aminokyselina, kterou si organismus za některých životních podmínek nedokáže v do

  Zjistit více

  VITAMIN K STAR

  Vitamin K je nezbytný pro srážlivost krve a zastavení krvácení. Vitaminu K je zapotřebí k budování zdravých kostí, pomáhá redukovat

  Zjistit více

  IMMUNITY STAR

  Zvyšování imunity má v dnešní době mimořádný význam, protože lidský organismus je velmi často oslabován chemickými přísadami (hl

  Zjistit více

  ANATOMAX

  Methylsulfonylmethan (MSM) je přirozená sloučenina síry, která je důležitá v lidském metabolismu. Spolu s vitaminem C tvoří důležitý

  Zjistit více

  Vitestin®

  je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje pro aktivní péči o sliznici tenkého a tlustého střeva, kterému pomáhá navrátit jeho při

  Zjistit více

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024