SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Originální přivítání jara


Každý ví, co přináší jaro. Po zimě se tělo potřebuje očistit, nabrat sílu, energii a elán do dalšího života. SYMBINATUR s. r. o. připravila pro své klienty originální způsob jak optimalizovat všechny funkce organizmu, harmonizovat hormonální systém, posilovat imunitní systém, uvolňovat emocionální stresy, zlepšovat trávení, stabilizovat menstruační cyklus, normalizovat kardiovaskulární systém a dýchání, a to všechno pomocí přírodního produktu obsahující noni.

Znalec přírodních produktů okamžitě zbystří, protože ví, o co jde, kdo chce, může si na internetu prostudovat rozsáhlé studie o účinku plodu morindy citrifolia z Havaje nebo Tahiti.

Nemám v úmyslu se o tom zde více zmiňovat, to považuji za věc naprosto jasnou. Ale uvedu zde důležitá fakta:

Denní doporučená dávka morindy je 100 ml šťávy vylisované z plodů, v konkrétním případě produktu je doporučováno užívat 1 - 2 x 30 ml denně.

Noni je podáváno dospělým lidem jako doplňující prostředek při léčbě diabetu, žaludečních vředů, srdečních onemocnění, hypertenzi, chorobách ledvin a močového měchýře, dále při psychických potížích, senilitě, problémech s menstruací apod.

Klienti SYMBINATUR již vědí, že mohou být v neustálém kontaktu s lékařem poradny prostřednictvím internetu, viz PORADNY a mohou využít produktu i ve vyšších dávkách, pokud chtějí dosáhnout více než účinku preventivního.

Originální přivítání jara je připraveno pro každého.


MUDr. P. Šácha

Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024