SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Očko


Již jste se setkali se soukromým detektivem? Již jste si jej také dokonce sami najali?

Tato profese se již zažila, má starou tradici a je ve světě hojně používána. Hodně lidí tuto službu využívá i přesto, že existuje oficiální služba vyšetřovatele. Často se hodí, aby případ byl sledován souběžně ze dvou stran. Oficiálně a také individuálně. Proto si raději platí privátního detektiva.

A co ve zdravotnictví, existuje také taková služba? Stačí pro případ nemoci člověka a jeho léčení oficiální systém? Myslím si, že nestačí. Mnoho lidí se oficiálně léčí u svého lékaře a současně chodí k jinému lékaři, léčiteli, a to buď se souhlasem ošetřujícího lékaře nebo tajně.

SYMBINATUR s.r.o. má zavedenu PIIP - Privátní individuální internetovou poradnu, která takové požadavky splňuje. Nenahrazuje ordinaci lékaře, neprovádí léčení, ale poskytuje klientovi možnost informace, jiného náhledu na nemoc, na léčení nemoci. Klient pak má možnost výběru, je v obraze, může si udělat o stavu probíhajícího léčení svůj úsudek a není přitom odkázán jen na to, co mu řekne jeho ošetřující lékař, má možnost výběru nejlepšího postupu pro léčení.

Ideální je souhlasné spojení ošetřujícího lékaře a poradce. Ošetřující lékař nemá čas na rozbor, teoretizování, vysvětlování, úvahy... Poradce zase neprovádí fyzické vyšetřování, léčebné zákroky, úřední výkony... Symbióza obou je prospěšná.

PIIP má za sebou řadu let existence. Prošlo jí stovky klientů. Některá spolupráce byla krátká, některá trvá dodnes. Některá probíhá přerušovaně, třeba s roční odmlkou. Mnoho klientů píše, že se jim otevřely oči, byli zvyklí na svého lékaře a netušili, že existují jiné léčebné možnosti, netušili nic o tom, že se má napřed řešit příčina a potom má teprve nastat léčení. Pochopili, že dosavadní způsob léčení, který probíhal stylem - hodina v čekárně, 5 minut v ordinaci - předpis léků, v ruce recept a letáček, co má dělat, nevedl k léčení, ale naopak k chronické nemoci. Mnoho lidí se dozvědělo o dietě, o detoxikaci organizmu, o odstraňování stresu jako nejdůležitějším léčebném procesu. Za dobu existence PIIP se jasně ukázalo, že "očko" ve zdravotnictví je potřebné. Zpočátku lidé chodili do poradny ze zoufalství, protože si již nevěděli rady a neměli se na koho obrátit. Ale časem začali chodit do poradny lidé také preventivně. Máme celé rodiny, které využívají PIIP pro řešení svých různých problémů. Placená poradna zajišťuje těsné internetové spojení, takže lze radou pomáhat i v akutním stavu. Klient má větší klid, nezmatkuje, nepanikaří, má svého poradce na internetu. Představte si klienta, který je v odlehlé části světa, bez možnosti lékařské návštěvy... Má u sebe jen počítač a PIIP. I jemu lze pomoci.

PIIP využívají lidé, kteří jsou na cestách v exotických krajích. Lidé, kteří pracují v USA, Austrálii, Anglii, Norsku... a PIIP jim pomáhá přežít. Dělník, který neumí anglicky, a proto se nedomluví se svým lékařem v San Diegu: PIIP mu pomůže s komunikací.

Nejvíce využívají PIIP lidé s chronickými nemocemi. Mnohaleté léčení nevedlo k efektu a PIIP jim poskytuje novou filozofii, nový směr. Pokud chtějí a začnou se na svou nemoc dívat jinýma očima, pak zjistí, že léčení není prioritně o podávání léků. Provedou změnu svého života a tím se také začne měnit jejich nemoc. Léčba dostane smysl a efekt léčení je zřetelnější.

PIIP je školení. Lékař - poradce nachází v dnešním světě stejné uplatnění, jaké má např. psychoanalytik u manažera, poradce v účetnictví, právní poradce firmy či trenér sportovního mužstva. Proč tedy nemít své "očko"?


MUDr. Pavel Šácha,
poradce přes léčení chronických nemocí metodami souvisejícími s přírodními zákony.


Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024