SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

LIFE STAR


pro celkovou harmonizaci s protistresovými účinky

LIFE STAR patří k nejvýznamnějším bylinným formulím čínské císařské dynastie Ming. Obsažené složky napomáhají zpomalovat proces stárnutí buněk a strukturální degradaci buněčných membrán, zvyšovat celkový energetický tonus organismu, snižovat pocit únavy, potlačovat vliv negativních stresových faktorů na organismus, podporovat obranyschopnost organismu, pomáhají zmírňovat důsledky aterosklerózy a eliminovat rizika nádorového postižení. LIFE STAR napomáhá zlepšovat paměť, zvyšovat koncentraci pozornosti, navodit rovnováhu a pocit pohody v organismu. Je vhodný pro všechny vysoce vytížené jedince. Příznivé působení produktu ocení především starší osoby. Velmi vhodně pomáhá harmonizovat emocionální rovnováhu u žen. Aktivní složky napomáhají optimalizovat činnost žláz s vnitřní sekrecí, čehož je využíváno při přechodových změnách u žen. LIFE STAR pomáhá minimalizovat klimakterické potíže bez nutnosti užívání hormonální terapie.

Pro lepší odolnost naší psychiky
Jedinou účinnou látkou v produktu LIFE STAR je kořen rdesna mnohokvětého - polygonum multiflorum. Tato rostlina přináší duševní klid a současně ani v nejmenším netlumí myšlenkové procesy a nezpomaluje reakce organismu. Podobně jako žen-šen zpomaluje procesy stárnutí, však na rozdíl od ženšenu mnohem více posiluje odolnost ve sféře psychické, což je v dnešní době skutečně k nezaplacení.

Díky produktu LIFE STAR je šedá kůra mozková schopna řešit potřebné úkoly aniž by byla zneklidňována nadměrnou úzkostí, skrytým vztekem, strachem či jinými projevy psychického neklidu.
Díky produktu LIFE STAR je člověk schopen řešit většinou jen to, co je podstatné a snáze rozlišuje a ponechává stranou události nepodstatné.

Kromě vlivu na psychiku má produkt LIFE STAR i pozitivní účinky na střevní peristaltiku, kdy pomáhá při sklonech k zácpě i k průjmu v těch případech, kdy je vyvolávající příčinou psychický problém. To je při použití chemických preparátů naprosto nemyslitelné. Naopak v účinné a léčebné (nikoliv jen preventivní) přírodní medicíně může stejný přírodní produkt pomáhat při harmonizaci zdánlivě protichůdných problémů.

Produkt LIFE STAR je skvělý i při komplexní péči o osteoporózu.

Užívání produktu LIFE STAR vyžaduje na svém počátku trochu pozornosti a trpělivosti. V některých případech to trvá až měsíc, než se plně rozvine účinek. Průměr je asi dva týdny do nástupu účinku. Až na malé výjimky není účelné začínat malými dávkami - při pod dávkování se účinek produktu nemusí vůbec projevit. Mnohem efektivnější je na počátku brát takzvanou útočnou neboli startovní dávku, 3× denně 3 tablety i více. U lidí nad 70 kg váhy (a muži) dáváme startovní dávku větší téměř vždy, až 3× 5 tablet. Jakmile začneme pociťovat účinky produktu, je vhodné začít dávku snižovat z 3-3-3 na 3-3-0 a později na 3-0-0. Každý sám pro sebe musí vysledovat minimální dávku, která stačí k udržení dosažené harmonie. Ideální je brát LIFE STAR asi 30 minut před jídlem. V případě zvýšené zátěže - je možno opět dávkování dočasně zvýšit - některé ženy tak například činí v době očekávání menstruace, někdo jiný před firemní poradou.

Čínské jméno Cheovy černé vlasy Žil muž jménem Che, který si jednou při prořezávání stromů všiml dvou popínavých rostlin, které se k sobě vinuly jako muž a žena v láskyplném objetí. Připadalo mu to zvláštní, vykopal jejich kořeny, uvařil a snědl. Ačkoli byl od mládí churavý a slabý, začal se ve svých 56 letech - po několika měsících, kdy tyto kořeny jedl - cítit mnohem silnější. Po roce zpozoroval, že mu všechny šedé vlasy zčernaly a vůbec značně omládl. Oženil se, narodil se mu syn a oba se dožili věku 130 let. Od té doby se této rostlině říká Chešouwu, což v čínštině doslova znamená Cheovy černé vlasy. Moderní botanika zná tuto rostlinu pod názvem Polygonum multiflorum

Zdroj: STARLIFE

Pro konkrétní dotazy na dané téma je připravena poradna.


MUDr.P.Šácha


Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024