SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Cordyceps výtažek z plodnic hubCORDYCEPS STAR zlepšuje fyzickou vytrvalost, mentální energii a sexuální sílu. Zároveň uklidňuje a oživuje organismus za současného prodloužení života.

Během měsíce se můžete cítit o 40 % svěžejší

Obsahuje Cordyceps sinensis (Kordyceps čínský nebo také Housenice čínská), což je výtažek z plodnic hub. Plodnice tohoto druhu houby jsou v Číně a v asijské oblasti používány po dlouhou dobu jako léčivo.

Cordyceps sinensis má pozitivní účinek na oběhový systém, tonizuje ledviny, působí proti bronchiálnímu astmatu, zlepšuje funkci jaterních buněk a chrání je před poškozením. Dlouhodobě mírně rozšiřuje krevní cévy, což značně zlepšuje zásobení srdečního svalu a jiných orgánů krví, a to zase zamezuje tvorbě krevních sraženin a slouží jako prevence vážných onemocnění jako je infarkt myokardu, ischemická choroba srdeční, stenokardie (bolesti na hrudi), mrtvice, onemocnění jater, ledvin, plic, atd., má antioxidační účinek, zvyšuje odolnost organismu ke kyslíkovému deficitu, zvyšuje produktivitu práce, snižuje hladinu lipidů v krvi, reguluje rovnováhu vápníku a fosforu v krvi, aktivně vyvádí z organismu toxické látky i produkty metabolismu léků, odstraňuje tupou bolest v nohách a v křížové oblasti, zabraňuje polucím a časté inkontinenci, velmi pozitivně působí na choroby vylučovacích a pohlavních orgánů, jako např. cystitida, glomerulonefritida, endometrióza atd. (zánět močového měchýře bakterielního původu, zánětlivé onemocnění ledvin, výskyt ložisek v podobě cyst na sliznici dělohy).

Podobné účinky má i druhá houba a to Ganoderma (houba Reishi). Beta Glukany (hlavní obsahová látka těchto hub) stimulují všechny základní typy buněk účastnící se obranných reakcí, zejména makrofágy, neutrofily a NK buňky (přirozené zabíječe). Tyto buňky tvoří první obrannou linii organismu a jejich úlohou je pohlcování a likvidace nepřátelských mikroorganismů a vlastních degenerovaných a poškozených buněk, které mohou dát vznik nádorovému bujení. Mají antioxidační účinek - neutralizuje volné radikály (hlavně agresivní hydroxylové radikály) z toho vyplývá profylaktický účinek při diagnostickém ozařování a při onemocnění z ozáření, ale i vychytávání volných radikálů působících ze stravy a prostředí. Vedou k revitalizaci kůže, k redukci počtu vrásek, k úpravě vlhkosti kůže - při lokálním podání na nepoškozenou kůži, zvyšují svalový výkon a efektivně jsou využívány u sportovců jako povolený stimulans.

V receptech se objevují také Pseudostelárie, která se používá především proti chronické únavě.

Další složkou může být Gymnostema, rostlina používaná v tradiční čínské medicíně. Při studiu čínských léčivých rostlin bylo zjištěno, že obsahové látky Gymnostemy tlumí výrazně růst buněk lidského plicního adenokarcinomu a obsažené saponiny mají pozitivní vliv na imunologické ukazatele u pacientů s rakovinou. Tento výrazný ochranný a antioxidační účinek může být také využit organismem k prevenci nemocí, jako je ateroskleróza, jaterní choroby a záněty.

A nelze opominout zázvor, který byl léčiteli po staletí používán jako lék proti nevolnosti a žaludečním potížím vůbec. Dále má protizánětlivé účinky, je skvělou zbraní proti nachlazení, chřipce i astmatu, má významnou roli proti migrénám a kloubních zánětů.

Zdroj: STARLIFE

Pro konkrétní dotazy na dané téma je připravena poradna.


MUDr. P. Šácha


Doporučujeme

  SiberActive

  doplněk stravy speciálně upravená směs s chagou (čagou) sibiřskou, vytvořená za účelem detoxikace od těžkých a toxických kovů (

  Zjistit více

  BioTorus LT-100

  kruh o/ 350mm přímo s generátorem pulzů a 0,95 kg Více informací

  Zjistit více

  CURCUMA LONGA STAR

  Kurkuma neboli indický šafrán má původ v jižní Asii. K léčebným účelům se toto zlatožluté koření získávané z této rostliny v

  Zjistit více

  FIBER STAR

  Doporučené dávkování 2 tablety ráno a 4 tablety večer. Nutno zapít alespoň půl litrem vody. Složení

  Zjistit více

  BRAIN STAR

  Mozek je zodpovědný za všechny řídící procesy v těle a za všechny schopnosti člověka, a proto je nezbytné dodávat mozkovým buňkám

  Zjistit více

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024