SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Butyrát Epigemic 30 kapslí


Butyrát je mastná kyselina, vyskytující se v těle jako produkt některých střevních bakterií. V lidském organismu má řadu důležitých funkcí.

Podporuje rovnováhu ve střevech.
V našich střevech žije mnohem více bakterií a dalších mikroorganismů než vlastních buněk. Je proto důležité, aby byla ve střevním mikrobiomu rovnováha. Některé ze střevních bakterií produkují látku butyrát, mastnou kyselinu s krátkým řetězcem, jež má v organismu řadu důležitých funkcí.

Při poruše rovnováhy ve střevním mikrobiomu může být butyrát produkován v nedostatečném množství, a je tedy třeba ho doplňovat.

EPIGEMIC®
Produkty Epigemic se soustředí na látky z pohledu, který odhaluje jejich působení na úrovni buněk a klíčových biochemických pochodů. Využívané rostliny vždy pocházejí ze svých domovských zemí, což zaručuje co nejvyšší obsah účinných látek.

Dle současné legislativy EU nesmíme u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním či léčebném účinku. Nesmíme uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.


Zájemce může pro více informací kontaktovat některou z našich poraden.Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024