SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Břišní křeče


 Křeče mají hodně příčin, ale často jsou reakcí na stresy. Lidé různého věku trpí žaludečními potížemi, protože se nedovedou uvolnit ani ve volném čase. K tomu ještě přistoupí nezdravá strava, je jí hodně a často překračuje doporučené hodnoty tuků, navíc se jídlo často hltá ve spěchu, namísto příjemného stolování v klidu a bez ohledu na hodiny. Pálí žáha, dostavuje se průjem, nadýmání, nucení k říhání. Ženy mají křeče i mimo menstruaci, ztrácejí chuť k jídlu.

Ku pomoci se nabízí pomocný prostředek obsahující acai nebo aloe vera. Svými účinky křeče krátkodobě uvolní.

Uspěchaný způsob života, ale i výběr hůře stravitelné potravy trávicí poruchy jen ještě zhorší. Je zvlášť důležité současně hodně pít. Jídelníček je nutno obohatit balastními látkami, uplatnit tedy zeleninu, ovoce, celozrnný chléb, ovesné vločky.

A hlavně zastavit stres!

To je ze všeho nejdůležitější. Jde to? Nebo řeknete: „Nejsem si vědom(a), že bych byl(a) ve stresu“. Pak si sedněte a probírejte se prošlým časem, co se odehrálo, co nebo kdo vám stále leží v žaludku, co nemůžete strávit. Nyní samozřejmě nemám na mysli jídlo, ale nějakou prožitou událost, nepříjemný zážitek, který zůstal v mysli a svírá váš žaludek. V každém případě navštivte psychoanalytika a pokuste se problém odblokovat.

Recept bývá sestaven z komplexu enzymů, které produkují některé druhy hub. Tyto enzymy jsou schopné natrávit téměř všechny živiny. Doplňují činnost enzymatické aktivity organizmu a šetří slinivku.

Prášek z aloe vera barbadensis, další účinné složky přípravku, nejen doplňuje uvedené enzymy, ale poskytuje tělu i saponiny, minerální látky, antioxidanty a 20 aminokyselin. Podobně jako zázvor (zázvor lékařský), zmírňuje žaludeční nevolnost. Zázvor a aloe vera dezinfikují a upokojují podrážděnou sliznici trávicího traktu. Též zklidňují křečové stavy v břiše, mají tedy v komplexu spasmolytický účinek, napomáhají při nadýmání. K lokálním protizánětlivým a protikřečovým účinkům patří též zklidňující psychický vliv. Ovlivnění psychiky má též vliv na snižování překyselení žaludku a dvanácterníku a zklidnění zažívacích obtíží. Vzhledem k účinkům spasmolytickým a protizánětlivým mají dobrý vliv i na příbuzné střevní obtíže a chronické problémy ledvin a horních dýchacích cest. Svým vlivem analgetickým zklidňuje akutní stavy při fyzických i psychických traumatech.

Čtenář se asi diví, proč zde není uveden název konkrétních produktů, žel, dle nařízení EU, to nelze nyní činit, čtenář tedy musí sám hledat cestu, jak si má pomoci, a buď přejde na e-shop www.symbinatur.com a zde si příslušný produkt najde, nebo může svůj dotaz napsat do poradny.


MUDr. P. Šácha
 

Doporučujeme

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024