SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Pulsní magnetoterapie v praxi II

Pro udržení zdraví je proto nutná PREVENCE.

„Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno!“
Předcházet nemocem a zhoršení zdravotního stavu by mělo být pro každého člověka velice důležité.

Našemu tělu dopřáváme pramálo péče, času a pozornosti.
Většina lidí pilně pečuje o své auto, o zařízení v domácnosti, o chatu, o své koníčky a o své zvířecí kamarády.

Všechno kolem je důležitější než naše zdraví a v skrytu doufáme, že obelstíme naše tělo.
Ale ono si všechno pečlivě eviduje, shromažďuje a najednou jsme „v tom“–ONEMOCNÍME!

Nereagujeme včas na varovné signály, protože se domníváme, že jsme výjimkou, nás se to netýká!

Naše intelektuální a fyzická výkonnost je mnohem menší, než odpovídá našemu věku. Stárneme rychleji než je nutné. Je nám to skutečně jedno?Kdy s tím začneme něco dělat? Zítra, za měsíc, za rok? Všechno pozdě! Nejlepší čas je začít hned! Jak? To se dozvíte na příštích stránkách.

Všeobecně lze říci, že prevence má pro člověka psychologický, sociální i ekonomický efekt.
Asijská medicína se přiblížila k ideálům zdravovědy a prevence. Zasahovala ještě v době, kdy onemocnění nepropuklo. Nejlépe je ničit nemoc v zárodku a nastavit správný životní rytmus všech buněk v těle. Lidský organismus má obrovskou sílu vypořádat se s každou nemocí, ale musíme tyto ozdravné procesy podpořit. Střídmou a vyváženou stravou, pohybem, čajovou nebo bylinkovou kůrou, positivním myšlením a také dostatkem magnetického pole.

Co myslíte? Proč se tak dobře cítíme v přírodě? Ještě týdny po dovolené, po pobytu v horách, v lesích, při moři, se cítíme posíleni, zotaveni. V přírodě máme dostatek magnetického pole.

Bez magnetického pole by nemohla vstoupit do buňky ani jediná molekula tolik potřebných látek, na kterých je závislý náš život.

„Všichni živý tvorové jsou vlastně biologickými elektromagnety. Fungují na jednosměrný elektrický proud o více-méně stálém napětí, který rozvádí polovodičová nervová síť v digitálním a částečně i analogovém režimu.

Magnetická energie generuje tento elektrický proud a ten zase stabilizuje biologický magnetismus. Složitou cestou přenosu a přeměny energií tak zemské magnetické pole kontroluje elektromagnetickou bilanci živých organismů. V ní se fyzikální i chemické děje prolínají. Porušená elektromagnetická bilance znamená oslabení biologického magnetismu a ztíženou možnost mnoha chemikálií reagovat adekvátně v procesech látkové přeměny a ztíženou schopnost regenerace živých tkání.
Všechny fyzikální charakteristiky přírodních elektromagnetických polí se odvozují od zemského magnetismu a jsou jim kontrolovány.Takto se vyjádřil k danému tématu odborník- J.M.Valuch.

Krátce řečeno pulsní magnetoterapie je jednou z podmínek života a zdraví na naší planetě.


Pokračování

Celý seriál najdete zde

 

Doporučujeme

  GYMNEMA SYLVESTRE STAR

  Plazivá rostlina – liána gymnéma lesní - Gymnema sylvestre je domovem v Indii, zejména na jejím severu a v západní části. Tato neobyč

  Zjistit více

  PERILLYL STAR

  Perilla frutescens je čínská léčivá bylina, jejíž výtažek se v tamní tradiční medicíně používal odedávna proti přecitlivělosti

  Zjistit více

  COPPER STAR

  Měď působí v organismu jako významný antioxidant. Dovede ochránit buňky a tkáně před působením volných radikálů, podílí se na ob

  Zjistit více

  BETA-CAROTENE STAR

  BETA-CAROTENE STAR obsahuje provitamin beta-karoten, který patří do skupiny karotenoidů hojně se vyskytujících v přírodě. Nelze se jím

  Zjistit více

  RASPBERRY STAR

  PRO EFEKTIVNÍ KONTROLU HMOTNOSTI Doporučené dávkování 1–2 kapsle 2× denně. Složení Složení 2 kapslí: Malinový keton 200 mg.

  Zjistit více

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024