SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Člověk je tak mladý, jaké jsou jeho cévy!


Článek rozšiřuje informace o směsi, která byly pojmenována „ROYAL PLUS“.

Tento speciálně vyvinutý doplněk výživy indikovaný hlavně při stavech z překyselení dodává Vašemu tělu minerální látky a stopové prvky, které rozpouštějí přebytky kyselin. Royal Plus rozpouští nánosy odpadu z látkové přeměny a urychluje jejich vylučování z těla. Royal Plus zásobuje náš organismus zásaditými minerálními látkami a stopovými prvky, zabezpečuje tak optimální odkyselení, podporuje vylučování kyselin z buněk, stejně jako elasticitu vaziva, doplňuje chybějící zásady a obsahuje vyvážené množství zásaditých živin.

Díky speciálnímu vývoji a složení našeho výživového doplňku, jehož základem je biologicky pěstovaný zelený čaj (typu oolong), byla tato směs pojmenována "ROYAL PLUS" více než zaslouženě, protože se kromě rozsáhlého účinku všeobecného odkyselení stará také o vyváženost rovnováhy mezi vápníkem a hořčíkem, působí uvolněně při zvýšeném stresu zásluhou přírodních extraktů z kamilky a lípy.

Velmi důležitá je kombinace zásady, zeleného čaje ve spojení s askorbátem vápenatým, která má všeobecně pozitivní účinek, protože přispívá k posilnění imunitního systému. Už po krátké době tak zmizí choroby z nachlazení. Kromě hořčíku, vápníku, draslíku, sodíku, fosfátu a vitamínů B2, B6 obsahuje denní dávka ROYAL PLUS mega dávku vitamínu C, protože dostatečné zásobování vitamínem C je při neustálém odkyselení nejdůležitějším předpokladem pro trvalé zdraví až do vysokého věku. Vitamín C je stavební kámen, který tělo potřebuje, aby udržel stěny cév elastické. Ne nadarmo se říká: "Člověk je tak mladý, jaké jsou jeho cévy!"

Dvojnásobný nositel Nobelovy ceny Linus Pauling si stanovil jako životní úlohu zkoumání mnohostranného účinku vitamínu C a prokázal, že je pro udržení zdraví organizmu nepostradatelný. Vaše tělo se udrží zdravé, když mu dodáte to, co k tomu potřebuje. Je při tom ale odkázané na Vaší pomoc.

Doporučené dávkování: půl hodiny před jídlem 2-krát denně rozmíchat 1 vrchovatou čajovou lžičku rozpustné směsi ve 1/4 litru vody.

Skladujte na suchém místě v dobře uzavřeném obalu. Nezahřívejte nad 25°C!

Překyselení organismu
Dnešní jednostranný způsob stravování s vysokým podílem masa a tuků způsobuje překyselení organizmu. V zásadě třeba rozlišovat mezi překyselením žaludečně střevního traktu a překyselení celého organizmu.

Žaludečně-střevní trakt: Vše, co zkonzumujeme, zpracuje naše tělo určitým způsobem a ovlivní tím naše zdraví a pocit pohody. Určité jídla můžou zvýšit produkci žaludeční kyseliny. Protože žaludečně-střevní trakt a také tvorba kyseliny silně podléhá i našemu psychickému stavu, třeba to taky brát do úvahy.

Poměr zásad a kyselin v našem těle: Naše tělo se snaží udržet konstantní poměr mezi zásadami a kyselinami, proto při překyselení organizmu sáhne do svých rezerv z těch oblastí, které obsahují minerální látky (především v kostech, zubech, kloubech, krvi, v pokožce), čím se organizmus stává náchylným na různé nemoci.

Royal Plus - směs na očistu od kyseliny - obsahuje vše, co člověk potřebuje na to, aby účinně pomohl svému tělu a spolehlivě ho očistil od kyseliny. Pijte z něho pravidelně 2 až 3-krát denně jeden šálek. Do 1/4 litru vlažné vody zamíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi a dobře rozmíchejte. První šálek, pokud je to možné, vypijte už ráno nalačno, druhý šálek 1 hodinu po obědě.

Nemíchejte však zásaditou směs v minerální vodě s obsahem kyseliny uhličité, část zásad by se tím totiž zneutralizovala.

Ti, kteří podstoupili očistu od kyseliny, hovoří často o nečekaném a citelném zlepšení. Tlak v hlavě a závratě, které člověka trápili i celé roky, zmizí již po několika dnech. Myšlení se stává jasnějším, paměť se může často zlepšit. Namísto depresí nastupuje uvolněná radost. Pohyby se stávají lehčí, volnější, jistější, člověk začne lépe vypadat a cítit se o celé roky mladší. Nevyrovnaní a hašteřiví lidé prožívají při očištění od kyseliny často v průběhu několika dní změnu nálady a přetrvává v nich pocit harmonie. Člověk zbavený překyselení výrazně lepé snáší i opalování, protože ustoupí přecitlivělost na ultrafialové světlo. Důkladná očista od kyseliny vede k duševní a tělesné pohodě. Člověk pochopí, že toto je vlastně jeho přirozený stav. I když se člověk léčí pod lékařským dozorem, očista od kyseliny je nejdůležitější podmínkou vyléčení. Protože jen v dobrém prostředí se může dařit zdravým buňkám.

Kdo dosáhne acidobazickou rovnováhu, cítí se jako znovuzrozený. Je to zdravotní prevence, ke které se každý může dopracovat téměř zadarmo. Účinek se zvýší, když se zásaditá směs před vypitím minutu pořádně potřese, případně jí možno i pomixovat. Dalšího zvýšení účinku je možné dosáhnout rozpuštěním zásadité směsi ve vodě, kterou jsme předtím 10 minut převařili a nechali ji chvíli vychladnout. Tato voda má schopnost proniknout do nejjemnějších oblastí těla a pročistit je. Až do poledne pracují vylučovací orgány na plné obrátky, proto by měl člověk v průběhu předpoledne vypít litr zásadité tekutiny na účinnou podporu vyplavování kyseliny.

Jak účinkuje Royal Plus:
Royal Plus působí nejdříve akutně, aby cíleně odstranil stavy překyselení v žaludečně-střevním traktu. Každé překyselení žaludku může vést ke křečím, které společně se stresem odstartují další tvorbu žaludeční kyseliny, a taktéž trvale ovlivňuje celkový stav zdraví. Tento negativní regulační mechanizmus je potřebné přerušit. Tomu napomáhají kyselinové regulátory obsažené ve směsi, které pozitivně upraví pH-hodnotu žaludku. Royal Plus působí i systémově, přičemž rostlinné látky (hlavně zelený čaj oolong) v něm obsažené podporují orgány při vylučování přebytečných kyselin a pomáhají odstraňovat případné poškození. Podpůrně přitom působí minerální látky a vitamíny. Pokud chceme docílit sladší chuť, můžeme do vody spolu s Royal Plus přidat včelí med. Nedoporučuje se použít normální cukr, ani třtinový anebo hnědý cukr. Pravidelné pití čajové směsi Royal Plus je tou nejlepší investicí do svého zdraví. Doporučujeme užívat Royal Plus spolu s produktem OPC Bio Complex, protože kombinace OPC ( "oligomérny praonthocyanidín") spolu s vitamínem C zvyšuje jejich synergický účinek. Je však potřebné upozornit, že jen rozumným a vyváženým stravováním je možné docílit stabilního zdraví. Taktéž pravidelný pohybem a pobytem na čerstvém vzduchu si posilníte svoje zdraví.

Podle zdrojů Naturalinfo.cz


Doporučujeme

  COPPER STAR

  Měď působí v organismu jako významný antioxidant. Dovede ochránit buňky a tkáně před působením volných radikálů, podílí se na ob

  Zjistit více

  FOLIC ACID

  Folic acid – foláty – kyselina listová – vitamin B9 – to vše je vitamin skupiny B, který je nezbytný pro obnovu a růst buněk. Vysok

  Zjistit více

  SELENIUM STAR

  Selen je součástí enzymu glutathionperoxidázy, která se společně s vitaminem E významně podílí na odstraňování škodlivých látek z

  Zjistit více

  GELAHIT TOP nutris 300ks

  Složení 1 želatinová kapsle: Glukosamin hydrochlorid (99.8%) 280 mg Chondroitin sulfát (94,8%) 130 mg MSM (99,4%) 130 mg Vitamín C (L-As

  Zjistit více

  Piperin 98,6 - Slim & Beauty

  PIPERIN Slim & Beauty oceňují zejména ženy, které mají opakovanými dietami zablokované hubnoucí mechanismy. Vysoce koncentrovaný (98

  Zjistit více

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024